Nastoupila jsem do Školy Populo na jaře 2019 jako koordinátorka doučování. Chvíli po mém nástupu jsem pomáhala se zakládáním nového oddělení, které má na starosti první kontakt s klientem a prodejem doučování. Toto oddělení od jeho založení urazilo velký kus cesty, ale pořád ho vnímám jako mé dítě. Zde jsem působila rok a půl a dodnes na toto období ráda vzpomínám.


Později jsem se přesunula do tehdy nově založeného týmu, kde jsem se podílela na rozvoji firmy, zlepšování a nastavování procesů a zkvalitňování poskytovaných služeb. Během působení na pozici Manažerky firemního rozvoje jsem měla možnost získat zkušenosti související s vedením lidí, jejich zaškolením a zaučením, převzala jsem mnoho zodpovědnosti a řešila jsem hlavně interní záležitosti ve firmě.

Na základě toho, že jsem získala zkušenosti s vedením zaměstnanců a zároveň mi chyběla při práci komunikace s klienty, dostala jsem možnost přesunout se na oddělení, které se stará o správu jednotlivých kurzů včetně komunikace s klienty i lektory. V rámci tohoto oddělení nyní vedu jeden z největších týmů.

Jak vnímá Monča práci ve Škole Populo?

Na současné pozici jsem spokojená a dělám vše pro to, aby můj tým odváděl co nejlepší a nejkvalitnější práci. Na klientech, lektorech, mém týmu i na celé Škole Populo mi velmi záleží, protože ve firmě působím již dlouhou dobu a vím, že práce, kterou dělám, má smysl.

Co říká Monča o Škole Populo?

Školu Populo beru jako svou druhou rodinu, která mi je oporou a posouvá mě dál, jak profesně, tak osobnostně, protože díky této práci jsem poznala mnoho skvělých lidí a neustále nabírám nové zkušenosti.