Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA

Firmy

Hledáte brigádníky? Fajn brigády jsou nejnavštěvovanější web v ČR specializující se jen na nabídku brigád. Disponujeme největší nabídkou brigád a také jednou z největších databází brigádníků v ČR. Brigádu u nás hledá přes 800 tisíc návštěvníků měsíčně.

2) placená inzerce

Sem spadají inzeráty obchodního zaměření (obch. zástupci, hostesky a promotéři, práce v callcentru, prodej za provizi, finanční služby, nábor do databáze aj.). Inzerát se platí před uveřejněním (pokud u nás nemáte účet, nejdříve se zaregistujte >>), poté vložíte a uhradíte inzerát.  Na každý inzerát je garance minimální odezvy = záruka, že služba bude mít pro Vás vždy přínos. Nabízíme i možnost výhodnějšího předplatné.

od 280 Kč

VÍCE V CENÍKU >>

3) doprovodné služby

Potřebujete brigádníky rychle či ve větším počtu? Topování Vám zajistí až násobně větší i rychlejší odezvu s GARANCÍ! Chcete roznést Vaše letáky po VŠ či zviditelnit svou firmu např. formou loga na webu, bannery, grafickou propagací inzerce? ... Nabízíme mnoho efektivních služeb, poradíme i doporučíme nejvhodnější řešení, zpracujeme individuální nabídku. Kontaktujte nás.

 

NAŠE SLUŽBY >>

Potřebujete poradit?

Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí