Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Mrkni na 6 volných nabídek z lokality Praha 8 >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Paní na hlídání - různé části Prahy

více o nabídce >>

Hledáme paní na hlídání k dětem aktuálně do těchto rodin.
PRAHA 3
chlapec narozený 12/2015, pravidelné vyzvedávání od pondělí do pátku na Praze 1 v jeslích kolem 16:00, hlídání doma do cca 18:00 -19:00. Rodina je AJ/ČJ, ale angličtina není nutná. Chlapec zatím nemluvím. Aj je výhodou, ale není podmínkou. Nástup ihned.

PRAHA 5, Anděl
holčička 14 měsíců, 2x týdně 7:30 - 12:00, jednou týdně hlídání večer max do 23:00, kdy si rodiče vyrazí ven. Chtějí paní na spolupráci na minimálně 3 roky, možno i déle, plánují druhé dítě. Spolupráce přímo pro rodinu, mzda 100Kč/hodinu. Holčička má intoleranci na mléčné výrobky, nutno dodržovat zásady stravování, dále respektovat výchovu rodičů. Rodina hledá opravdu náhradní babičku, jde jí o velmi blízké vztahy. Nástup ihned.

ZÁSMUKY U KOLÍNA
2 holky, 3 roky a 2 měsíce. Jedná se o hlídání většinou té starší. Většinou v době nemoci holčičky, rodiče oba pracují, jezdí pracovně i na víkendy. Hlídání tedy i celodenní v některých víkendech. Hledají paní, která je časově flexibilní. Rozpis hlídání je spíše na domluvě, zatím není stanovený konkrétní den.

HERINK
holčička 10/2015, 2x-3x týdně na dopoledne v čase 8-12 nebo 9-13, dny libovolné, na domluvě. Paní ocení i jedno dopoledne týdně, ale uvítá spíše dva nebo tři dny. Dodělává státnice a chtěla by mít klid na učení. Holčička je čiperná, začíná chodit, chtěla by aktivní paní s milým přístupem. Práce pod naší agenturou. SPĚCHÁ!

PRAHA 13
Péče o 6-ti letého kluka. Rodina bydlí kousek od metra Nové Butovice. Práce od pondělí do pátku, začátek nejdříve v cca 11:00 (ale i kolem 13:00, 15:00) do 18:00. Součástí je i vaření. Kluk má bezmléčnou a bezlepkovou dietu, maminka sama vaření naučí, má vypracovaný jídelníček, vaří dle zásad makrobiotiky. Kluk se vyzvedne ve škole, poté doprovod domů, uvaření večeře. Minimálně se bude vařit 5x týdně večeře a 2x týdně oběd. Občas jí kluk i ve škole, když je jídlo dle zásad. Pokud ne, paní přijde např. na 11:00, uvaří, poté jde pro kluka do školy a on si dá oběd doma. Vaření obědu vychází přibližně na 2x týdně, večeře každodenně.
Placeno rodinou - 100 - 120 Kč na hodinu, po dvou měsících je možnost domluvit se na fixním platu. V případě nemoci kluka - celodenní hlídání.
Požadavky - bydliště chůvy co nejblíže rodině,nejlépe Praha 13, praxe s hlídáním dětí, nejlépe zdrav. či pedagog.vzdělání, ale to není podmínkou, časová flexibilita, čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost. Možno i paní v ID, nejlépe paní již v důchodu, pro rodinu je důležitá časová flexibilita, obzvlášť, když bude klučina nemocný. Paní má zájem o dlouhodobou spolupráci. Nástup nejpozději v únoru, ale možno ihned.

Nabíráme paní na hlídání dětí v průběhu celého roku. Forma spolupráce buď přes naši agenturu, případně přímá spolupráce s rodinou. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte.

Čistý trestní rejstřík
Zdravotní způsobilost pro práci s dětmi
Praxe s hlídáním dětí výhodou, ale ne podmínkou
Spolehlivost, dochvilnost, férovost
Kladný vztah k dětem
Věk 45+

Pravidelný přivýdělek - vhodné především pro aktivní paní důchodového věku
Férové a otevřené jednání
Firemní akce
Forma spolupráce buď na DPP nebo přímá spolupráce s rodinou
Možnost pracovat ve Vámi zvolené dny a hodiny


Mzda:Dle domluvy
Počet míst:5
Vhodné i pro:OSVČ, Důchodce, ZTP

Lokalita:Praha 8
ID inzerátu: 2100653     Vloženo: 03.01.2017
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí