Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Mrkni na 3 volných nabídek z lokality Žďár nad Sázavou >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Výlep plakátů - Žďár nad Sázavou

více o nabídce >>

Společnost RENGL se zabývá provozováním plakátovacích ploch prakticky po celé České Republice. Plakátovací plochy se využívají k výlepu plakátů o velikostech A4 až A1. Nejsou to tedy billboardy podél silnic, ale menší desky nebo válce, které jsou umístěné ve městech podél chodníků, u zastávek MHD, obchodů.

V současné době hledáme pracovníka pro výlep plakátů ve městě Žďár nad Sázavou. Výlep plakátů se tu provádí 1x týdně a to v neděli. Lepič má na starosti 21 plakátovacích ploch. Funguje to tak, že v pátek odpoledne si na našem sběrovém místě přímo ve Žďáru nad Sázavou vyzvednete plakáty i s písemnými instrukcemi pro jejich výlep, jako jsou počty, termíny apod. Tyto plakáty pak následně v neděli vylepíte na určené plakátovací plochy. Časová náročnost výlepu je asi 4-5 hod týdně. Páteční příprava trvá asi půl hodiny až hodinu. Celkově za měsíc to tedy činí 18 – 24 hodin. Odměna za práci je úkolová, měsíčně se pohybuje přibližně 2.000,- - 2.500,-.
Dále proplácíme náhrady za ujeté kilometry, poštovné a případné další výdaje. Je důležité vědět, že výlep plakátů sice není fyzicky příliš namáhavý, ale na druhou stranu se vylepuje téměř za každého počasí - ať je teplo nebo zima. Výjimkou jsou pouze extrémní bouřky nebo vichřice.

- starší 18-ti let

- řidičský průkaz

- vlastní automobil

- přístup k internetu

- bydliště ve Žďáru nad Sázavou


Mzda:100 - 120 Kč/hod.
Počet míst:1
Vhodné i pro:OSVČ, Důchodce, MD

Lokalita:Žďár nad Sázavou
ID inzerátu: 2101566     Vloženo: 04.01.2017
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí