Ostraha prodejny Lidl

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Náplň práce: Pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost.

Požadujeme: Praxe výhodou, není však podmínkou, dobrou pracovní morálku, trestní bezúhonnost, věk nad 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, příjemné vystupování.

Nabízíme: Zajištění certifikátu strážného, možnost záloh na mzdu, nástup možný ihned, možnost práce i na dohodu o provedení práce, prémie za záchyty.

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, na jeden rok, s možností prodloužení pracovního poměru.

Vhodné také pro osoby s OZZ, ivaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí
Kontakt: Telefonicky: Po-Pá 9.00 - 16.00 hod., pí. Božena Bilíková
nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte
na e-mail:

Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky, nebo e-mailem.

pracoviště:Valašské Klobouky, Valašské Klobouky
Nástup:01.04.2021 -
Mzda:18000 - 22000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Plný
vzdělání:Základní

Firma:BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. (Úřad práce)
Lokalita:Valašské Klobouky
ID inzerátu: 3818578