Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA


Co děláme?

Jsme česká personální a pracovní agentura, která se specializuje na dočasnou pracovní výpomoc. Patříme mezi nejvýznamnější pracovní agentury v Praze, jsme členem APPS - Asociace poskytovatelů personálních služeb.

Příběhy:

René Kuchár, majitel a ředitel Agentury STUDENT s.r.o.

„Velkým bonusem pro naše brigádníky je denní vyplácení mezd v hotovosti a odesílání peněz na účet dvakrát týdně. A to v plné výši, nikoli jen záloha, jak je běžné u jiných agentur.“

Proč pracovat u nás?

  Poskytování kvalitních informací

V nabídce brigád a práce poskytujeme maximum relevantních informací o pracovní náplni a potřebné kvalifikaci. Uvádíme vždy reálně dosažitelnou mzdu.

  Garance výplaty mezd
Spolupráce s námi je ve všech ohledech stabilní. Za 17 let existence všichni naši pracovníci a brigádníci obdrželi včas sjednanou mzdu. Naší prioritou je dlouhodobá spolupráce.

  Legislativní odpovědnost
Veškeré pracovní smlouvy a další dokumenty uzavíráme v písemné podobě, v souladu s platnými zákony. Odvádíme řádně a včas veškeré povinné odvody, daně a pojistné.

  Chráníme Vás proti hmotným škodám
Pokud náš pracovník nebo brigádník u klienta způsobí hmotnou škodu, řešíme jí prostřednictvím nadstandardního pojištění.

  Pracovně-právní servis a poradenství
Vysvětlíme Vám složitá pravidla českého systému výpočtu mezd a odvodů, poradíme Vám pro Vás nejvhodnější variantu pracovní smlouvy, provádíme roční zúčtování Vašich daní, vystavíme Vám všechna požadovaná potvrzení o průběhu zaměstnání.

  Jednáme fér!
Reagujeme na Vaše podněty, stížnosti a připomínky. Plníme řádně své povinnosti vůči Vám. Dodržujeme sjednané úmluvy. Naším cílem je oboustranná důvěra zaměstnanec-zaměstnavatel.

Agentura STUDENT s.r.o.

14800 Praha 11

http://www.student.cz/

logo firmy: Agentura STUDENT s.r.o.
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Horní Jasenka 161
755 01 Vsetín
© Copyright 2018
Fajn brigády.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí