montážní technik strojní.

Náplň práce: realizace a organizace montáže a oživování jednoúčelových strojů a zařízení - montáž pneumatických systémů jednoúčelových strojů, zabezpečování servisní činnosti, samostatné vedení realizace projektů jednoúčelových strojů, jejich systémů a zařízení
Požadavky: vzdělání (SO, SŠ) technického směru, např. v oboru mechatronik, strojní zámečník, automechanik apod., znalost montážních postupů, kvalifikace nástrojař vítána, znalost obrábění, soustružení, vrtání, frézování vítána, kreativita, bezkonfliktnost, schopnost týmové práce, odpovědnost, znalost oboru automatizační techniky, řidičský průkaz B
Výhody: stravenky, odborné školení, příspěvek na důchodové připojištění

Nástup:01.07.2019 -
Mzda:13350 - 14000 Kč/měs.
Počet míst:7
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Firma:TEAZ s. r. o.
Lokalita:Otrokovice
ID inzerátu: 3335852