Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

finanční poradce/kyně - diagnostika osobních financí

odpovědět >>
Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Řidičský průkaz skupiny B, práce s PC - znalost MS office, Excel, Word, praxe ve finančním odvětví výhodou, manažerské dovednosti podmínkou, trestní bezúhonnost, flexibilita, proaktivní přístup, samostatnost.
Hledáme dlouhodobého partnera, který hledá ve své pracovní náplni smysl a s chutí jej bude předávat v tomto prostředí. Historie společnosti od r. 2001, zastoupení po celé ČR, generální partner retro festivalu Zpátky v čase, stabilní společnost s inovativním přístupem a trendovým postojem k vývoji trhu v ČR. Uchazeči poskytneme unikátní model zapracování se zkušeným koučem praktikem od A do Z. Firma využívá možnosti dohodnutých schůzek, nejedná se o podomní prodej. Pozice vyžaduje aktivní práci s klienty, akvizici nových kolegů k zavedenému partnerovi a kouči. Podrobnosti probereme na výběrovém řízení, které probíhá od 1.12.2019.
Prac. doba flexibilní.
Nabízíme:. Zázemí v Top 10 finančně poradenských společností, speciální pozice vytvořená na pozadí 7mi leté historie se zavedenou klientelou, zkušeným koučem a manažerem. Komplexní vzdělávací systém včetně nutných certifikací u ČNB, možnost využití dohodnutých schůzek, nadstandardní finanční ohodnocení, po zapracování školení a registrace u ČNB, firemní benefity (notebook, tiskárna, vozidlo, mobilní tel.) Kontakt: telefonicky, e-mailem - životopisy zasílejte na: poslat email >>.

pracoviště:Mohelnice Mohelnice U ..., Mohelnice
Nástup:01.12.2019 -
Mzda:30000 - 50000 Kč/měs.
Počet míst:3
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Firma:SMS finance, a.s.
Lokalita:Mohelnice
Telefon:zobrazit telefon
ID inzerátu: 3499411
odpovědět >>
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Horní Jasenka 161
755 01 Vsetín
© Copyright 2019
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí