Traktorista - Krmič/ka v živočišné výrobě

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

PRACOVIŠTĚ Kostelec u Holešova
- Náplň práce: rozvoz krmiva a steliva traktorem, úklid stáje, práce s nakladačem
- Požadavky: řidičský průkaz - skupina T, proškolení na nakladač (případně firma zaškolí), zájem o práci
- pracovní doba od 3.00 - 15:00 hod., střídání krátký a dlouhý týden, 15 směn za měsíc
- Benefity - zvýhodněné podnikové stravování, příspěvky na penzijní nebo životní připojištění
- kontakt osobně na pracovišti Po-Pá (7:00 - 14:00 hod., Kostelec u Holešova č.p. 277) nebo telefonicky Po-Pá 7:00-13:00 hod., příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:

pracoviště:Kostelec u Holešova, Kostelec u Holešova
Nástup:01.06.2022 -
Mzda:30000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Plný
vzdělání:Základní

Firma:ZP MORAVAN, a.s. (Úřad práce)
Lokalita:Kroměříž
ID inzerátu: 4106255     Vloženo: 15.01.2022

RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01