První den v nové práci? Jak to zvládnu? Jaký tam bude kolektiv? Nepokazím něco a nevyhodí mě hned? Takové otázky jistě probíhají hlavou každému, kdo se poprvé chystá do nového pracoviště. Ve skutečnosti se ale není čeho obávat.


Je to tady! První den v nové práci. Vstupuješ do restaurace, u pultu se zeptáš na manažera. Jen co přijde, nervozita polevuje – manažer tě uvítá s úsměvem na tváři a nabídne ti něco k pití. Sednete si spolu na lobby, kde vyřešíte papírování, nejprve podpis smlouvy. Manažer ti vše vysvětlí, abys věděl, co podepisuješ. Jakmile je vše vyřešené, manažer ti nabídne tykání – všichni si ve společnosti AmRest tykáme, ať už jsi řadový zaměstnanec nebo vrcholový manažer.

Poté se seznámíš s restaurací, manažer tě po ní provede, ukáže ti, kde najdeš svou skříňku, předá ti uniformu a dostaneš i dárek do začátku – tašku s pár drobnostmi, kde je nejlepší kelímek – ten můžeš používat na pití v práci, abys nepoužíval kelímky pro zákazníky a šetřil tak trochu životní prostředí. Manažer ti také ukáže naše aplikace, kde najdeš různé e-learningy a manuály, které ti zezačátku velmi pomohou.


McDonald's crew


Když už máš vše, co budeš k práci potřebovat, můžeš se převléknout a pak už na tebe bude čekat Expert, což je zkušený zaměstnanec, který prošel certifikací na školení nováčků a bude se o tebe starat, dokud si nebudeš ve své práci jistý.

Zbytek dne už strávíš s Expertem. Nejprve se naučíš něco o bezpečnosti, aby ses při práci nezranil. Seznámíš se s našimi zařízeními, jako je třeba gril, a dokonce si už první den vyzkoušíš svůj první burger – samozřejmě náš legendární Whopper.


McDonald's crew


Na konci dne si s tebou Expert sedne, projdete si, co ses naučil, zeptáš se, na co potřebuješ. Ze směny odcházíš spokojený – tohle půjde!


McDonald's crew