pracovník/ pracovnice v sociálních službách v denním stacionáři

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

PRACOVNÍK/ PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH V DENNÍM STACIONÁŘI
- PP zkrác na dobu určitou s předpokladem prodloužení pracovní smlouvy, nástup možný ihned
- Náplň práce: práce s dospělými klienty s mentálním a kombinovaným postižením v rámci služby denního stacionáře
- Kvalifikační předpoklady: minimálně středoškolské vzdělání sociálního nebo pedagogického směru, absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu - kurz se nepožaduje u osob, které získaly způsobilost k výkonu zdravotnického povolání (splnění odborné způsobilosti v souladu se zákonem 108/2006 Sb.)
- Požadujeme: kladný vztah k cílové skupině uživatelů, bezúhonnost, schopnost práce v týmu, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, kreativitu, znalost práce s PC, výhodou je praxe v oboru, zkušenosti v oblasti výtvarných, hudebních a jiných zájmových činností, fyzická zdatnost (imobilní klienti)
- Nabízíme: stabilní zázemí, příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity, navýšení mzdy po zkušební době
- Pozice je vhodná i pro absolventy
- Pracovní nabídky s životopisem posílejte pouze při splněné kvalifikaci na e-mail: poslat email >>

pracoviště:Hradec Králové Slezské..., Hradec Králové
Nástup:01.11.2019 -
Mzda:9000 - 10000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Firma:Věra Kosinová
Lokalita:Hradec Králové
ID inzerátu: 3484801