ZDARMA

Nabídka již není aktivní.

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek
Nabídka již není aktivní

vedoucí geodetického oddělení

více o nabídce >>

Pracoviště: Benešov
Náplň práce: řízení geodetického oddělení, včetně plánů rozvoje, ekonomické a personální řízení oddělení, odpovědnost za vedení jednotlivých projektů, vytyčování v terénu.
Požadujeme: SŠ/VŠ v oboru geodézie, výbornou znalost MS Office, AutoCAD, ŘP sk. B, samostatnost, organizační schopnosti.
Nabízíme: HPP, velmi dobré finanční ohodnocení dle praxe, kvalifikace a zkušeností s dalším růstem závislým na výsledcích, zaměstnanecké benefity (stravenky, 5. týden placeného volna, příspěvek na dovolenou, permanentky na sport a kulturu atd.)
Nástup je možný dle dohody. Pracoviště: Benešov.
Bližší informace Vám ráda předá Jitka Marková, tel.:. Na Vaše životopisy se těšíme na e-mailové adrese:

Nástup:01.06.2019 -
Mzda:30000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Benešov
ID inzerátu: 3272310