Zámečníci

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Požadujeme: Požadujeme manuální zručnost, přesnost, vyučení v oboru nebo praxi na obdobné pozici, znalost čtení výkresové dokumentace. V kolektivu uvítáme samostatného a spolehlivého kolegu, který umí samostatně pracovat. Praxe na obdobné pozici výhodou
Náplň práce: příprava pracovního procesu, seřízení, broušení, obsluha a běžná údržba stroje, kontrola opracovaných dílů.Nabízíme: 25 dnů dovolené, dotované obědy, peněžní bonusy, práce jen na ranní směnu, přátelský kolektiv, férové jednání, dobré zaměstnanecké zázemí, dobrá dostupnost MHD na kole i autem, vlastní kryté parkoviště.
Náplň práce: zámečnické práce, montážní práce, příprava pracoviště, údržba nástrojů.
Životopis zasílejte na nebo volejte

pracoviště:Zlín, Zlín
Nástup:01.08.2022 -
Mzda:24000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Plný
vzdělání:Základní

Firma:TECNIMETAL - CZ,a.s. (Úřad práce)
Lokalita:Zlín
ID inzerátu: 4151847     Vloženo: 08.04.2022

RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01