Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek
Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

BRIGÁDA Z DOMU - balení zboží - Slavkov u Brna a blízké okolí (MAX 15 km)

více o nabídce >>

Hledáme zručné pracovité ručičky na balení zboží (vlasové doplňky, atd). Jedná se o brigádu, která se vykonává z pohodlí vašeho domova.

U balení se sedí, nejedná se tak o fyzicky náročnou práci. Balit tedy může každý, ale z praxe víme, že tato činnost je spíše pro ženy. Je také vhodná jak pro lidi bez práce (kteří nepobírají podporu z pracovního úřadu), maminky na mateřské dovolené, pro aktivní seniory...

Vše potřebné (kartičky na zboží, sáčky, izolepu, kódy...) ke zhotovení balíčků od nás obdržíte při předání zboží.


!!!DŮLEŽITÉ!!!
PREFERUJEME BRIGÁDNÍKY Z NEJBLIŽŠÍHO OKOLÍ VÁŽAN NAD LITAVOU A SLAVKOVA U BRNA DO MAXIMÁLNÍ VZDÁLENOSTI 15 KM OD PROVOZOVNY KVŮLI PRAVIDELNÉ DOPRAVĚ, LEPŠÍ KOMUNIKACI A HLAVNĚ KVŮLI CO NEJMENŠÍM NÁKLADŮM NA PROVOZ, KTERÉ SI BRIGÁDNÍCI HRADÍ SAMI. NA DELŠÍ VZDÁLENOSTI, JAKO JE VYŠKOV, BRNO (APOD.) NEBUDE BRÁN ZŘETEL.

JE NUTNÉ, ABY SI BRIGÁDNÍCI ZAJISTILI VLASTNÍ DOPRAVU ZBOŽÍ AUTEM - NELZE ZBOŽÍ DOPRAVOVAT AUTOBUSEM, VLAKEM, MHD ATD., A VŽDY PŘI PŘEBÍRÁNÍ A ODEVZDÁVÁNÍ PRÁCE MUSÍ BÝT BRIGÁDNÍCI PŘÍTOMNI Z DŮVODU, ŽE SI DANOU PRÁCI ROVNOU VYZKOUŠÍ, A TO POKAŽDÉ. VÝJIMKY MOŽNÉ NEJSOU.

Brigáda je na dohodu o provedení práce a je odměňována za hotový balíček dle náročnosti (0,80 - 4 Kč).
Pro představu - dostanete-li jednu práci na 200 balíčků ohodnocených 2 Kč/1 balíček, za jednu práci tak vyděláte 400 Kč.
Běžně brigádnice dostávají 3-4 práce na jeden závoz. Standardně 3-4 práce jsou na maximálně 7 dní - ZBOŽÍ LZE ODEVZDAT (A PŘEVZÍT) POUZE VE VŠEDNÍCH DNECH, A TO OD 6.45 - 14.00. VÝJIMKY NEJSOU MOŽNÉ.

V případě vážného zájmu pošlete email s KONTAKTNÍMI ÚDAJI, BYDLIŠTĚM A ZDA PRACUJETE NEBO JSTE NA MATEŘSKÉ ATD. Na emaily bez těchto náležitostí nebude brán zřetel.

- chuť pracovat
- zodpovědný přístup
- zajistit si dopravu AUTEM, jak dostat brigádu k sobě domů a hotové balíčky zpět k nám (pohonné hmoty ani opotřebení neproplácíme)

- dlouhodobou spolupráci
- možnost si přilepšit z pohodlí domova dle vašich časových možností
- adekvátní ohodnocení


Mzda:Dle domluvy
Počet míst:5
Vhodné i pro:Důchodce, MD, OSVČ, OZP

Lokalita:Slavkov u Brna
ID inzerátu: 3545031
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Horní Jasenka 161
755 01 Vsetín
© Copyright 2020
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí