Specialista/ka na marketing a prodej, 50000-60000 Kč/měs., flexibilní prac. doba

Eden's Garden je síť salonu poskytující thajské a filipínské masáže.

Máš šanci
Zatím několik zájemců

Společnost: Eden’s Garden, s.r.o.
Lokalita: Praha
Popis pozice:
Společnost Eden’s Garden vlastní sít masažních salonů a spa po celé Praze, jsme dynamický team s mezinárodním kolektivem.
Hledáme akčního a kreativního Specialistu na marketing a prodej, který se připojí k našemu týmu.
Náplň práce:
Vytváření a realizace komplexních marketingových strategií
Formulace reklamních sdělení
Péče o obsah webových stránek a sociálních sítí
Budování značky Eden’s Garden
Identifikace a oslovování potenciálních zákazníků
Pravidelná analýza trhu a konkurence
Spolupráce s týmem pro vývoj a implementaci prodejních kampaní
Udržování a rozšiřování vztahů se stávajícími zákazníky
Akvizice a péče o firemní zákazníky

Zkušenosti v oblasti marketingu a prodeje
Schopnost pracovat nezávisle a v týmu
Vynikající komunikační a prezentační dovednosti
Orientace na výsledky a schopnost plánovat a řídit čas efektivně
Znalost moderních nástrojů a trendů v marketingu a prodeji

Konkurenceschopný základní plat a provize
Flexibilní pracovní dobu
Možnosti kariérního růstu a rozvoje
Motivační benefity a příjemné pracovní prostředí

pracoviště:V jámě 699/1, Praha
Nástup:Ihned
Mzda:50 000 - 60 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:OSVČ
vzdělání:Středoškolské

Firma:Eden´s Garden, s.r.o.
Zadavatel:Ayvi Nguyen
Lokalita:Praha
Zavolat: Zobrazit kontakt
Máš šanci