AUTOMECHANIK / AUTOELEKTRIKÁŘ až 40 000Kč + benefity

O.K. TRANS PRAHA spol. s r.o. je holdingová společnost, která se specializuje...

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

O.K. TRANS PRAHA spol. s r.o. je holdingová společnost, která se specializuje na komplexní logistické a skladovací služby pro zákazníky, jak v tuzemsku, tak i v zahraničí. Naše široká nabídka zahrnuje také servis vozidel, pronájem nemovitostí a prodej pohonných hmot.
Na trhu logistiky jsme významným lídrem a naše renomé nás řadí mezi jedny z největších a nejdůvěryhodnějších aktérů v této oblasti.

Nabízíme práci pro šikovného a spolehlivého AUTOMECHANIKA/AUTOELEKTRIKÁŘE, který má tuto práci rád se vším, co k ní patří.

Co vás čeká:

Přípravné práce na nákladních vozidlech
Opravy, kontrola a údržba nákladních vozidel
Montáž příslušenství
Odpovědnost v rámci svěřené kompetence

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Příprava nových vozů do provozu
Diagnostika kontrola, opravy a údržba nákladních vozidel, návěsů
Bezúhonnost a loajalitu
Znalost procedur a pracovních postupů přípravy a opravy vozidel
Zkušenosti s technickou dokumentací
Znalost práce na pc

Výhodou bude, pokud budete umět:

Řidičský průkaz skupiny C, CE
Praxe není k zahození, ale ochota pracovat ve dvousměnném provozu je nutná
Svářecí průkaz

Vstupte do světa neobyčejných příležitostí:

Věnujeme maximální péči Vašemu začátku – zkušení kolegové Vás provedou procesem a budou Vám neustálou oporou.

Nabízíme Vám nejen dobrou náladu, profesní rozvoj a spolupodílení se na růstu společnosti, ale také širokou škálu firemních benefitů (stravenkový paušál, plně hrazenou MultiSport kartu, příspěvek na penzijní připojištění,…).
Nabízíme nejen práci, ale i cestu ke skutečnému naplnění. Přijďte k nám a společně vytvořme prostředí plné šancí a úspěchů.

pracoviště:Hlavní 182, Chýně
Nástup:Dle domluvy
Mzda:35 000 - 40 000 Kč/měs.
Počet míst:5
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Firma:O.K. Trans Praha spol. s r.o.
Zadavatel:Tereza Rosenbaum
Lokalita:Praha
Zavolat: Zobrazit kontakt