Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno - venkov >>

Account Manager / Business Development Manager

více o nabídce >>

Hlavní náplň práce:
- Vyhledávaní nových potenciálních klientů
- Strategie oslovení nových výrobních firem a naplánování schůzky – nebát se i zvednout telefon a zavolat
- Představení služeb centra INTEMAC a DIH DIGIMAT
- Identifikace obchodního potenciálu zákazníků
- Kreativní / marketingová činnost
- Organizace vzdělávacích událostí (semináře, webináře a další)
- Designování nových služeb pro klienty
- Marketingové aktivity (soc. sítě apod.)

Vedlejší náplň práce:
- Vedení projektů
- Odpovědnost za vedení projektů u některých zákazníků

- Ochotu a nejlépe i zkušenosti navazovat a udržovat nové kontakty v oblasti průmyslu
- Nebát se zvednout telefon a domluvit si schůzku u potenciálního klienta
- Mít zájem o vytváření nových služeb a aktivit, které budou naše klienty posouvat kupředu
- Umět zapojit kreativitu při designovaní událostí a networkingových akcí
- Ochotu učit se nové měkké dovednosti
- Chuť hrát v týmu
- Řidičský průkaz skup. B

• Dlouhodobou spolupráci. Ať už formou plného či zkráceného pracovního úvazku
• Možnost být u měnicí se pestré palety zajímavých nových technických řešení.

Pokud se dohodneme na spolupráci, můžeš se těšit na:
- Prima kolektiv
- 5 týdnů dovolené (po třech letech 6 týdnů)
- 3 Sick Days pro případ, že se právě necítíš úplně fit
- Stravenky
- Káva na pracovišti je zcela zdarma
- Služební mobilní telefon a PC i k soukromému použití jsou samozřejmostí
- Příspěvek na angličtinu, ať už se vzděláváš přímo u nás ve firmě nebo si najdeš externí jazykovou výuku
- Příspěvek na penzijní připojištění

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:1
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Kuřim