Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno - venkov >>

Kuchař/ka do hotelové restaurace v Žabčicích (25 min aute z Brna)

Do zcela nového týmu hotelu v Žabčicích (30 km - 25 min autem z Brna) hledáme šikovné a poctivé kuchaře do hotelové restaurace.

Co Vás čeká:
- celoroční provoz hotelu
- hlavní pracovní poměr
- krátký/dlouhý týden
- samostatná příprava hotových jídel i minutkové kuchyně (česká kuchyně)
- příprava jídel pro společenské akce (rauty, svatby)

Zavolejte a domluvíme se na nezávazné osobní schůzce. U společné kávy probereme Vaši i naši představu a uvidíme, jestli si padneme do noty.

- zodpovědný přístup k práci
- lásku a pokoru ke gastronomii
- chuť posouvat věci dopředu
- praxe a vyučení v oboru (výhodou, ne podmínkou)
- nástup po dohodě - nejpozději březen 2023
- nekuřák, který se vyhýbá nadměrné konzumaci alkoholu

- stabilní zázemí firmy s osmiletou tradicí
- férový přístup a jednání
- poctivý a profesionální postoj ke gastronomii
- příležitost k seberealizaci a získání nových zkušeností
- dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů, dodržování zásad HACCP
- finanční ohodnocení dle zkušeností – po dohodě na osobní schůzce (tím myslíme opravdu podle zkušeností – skutečně šikovného kuchaře ohodnotíme nadstandardně)
- možnost ubytování

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:2
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi, OSVČ
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Židlochovice