Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Ústí nad Orlicí >>

Přijměte novou pracovní výzvu a otevřete dveře k úspěchu!

Do Vysokého Mýta hledáme pracovníky do výroby. Máte odborné znalosti, zkušenosti ze strojírenství nebo z jiných technických oborů? Otevíráme strojírenské/technické pozice. Stále nemáte to správné finanční ohodnocení? Tak pojďte k nám!Každý si přijde na své.

Jaká bude Vaše náplň práce?

- Autoelektrikář
- Automechanik
- Strojní zámečník
- Montážní dělní
- Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů
- Obsluha CNC....

Co od Vás požadujeme?

- Zkušenosti ze strojírenství, nebo technického oboru
- Přivítáme jak absolventy, tak zkušené odborníky
- Strukturovaný životopis
- Ochotu pracovat ve směnném provozu R/O/N nebo R/O

- Různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci na HPP
- Odborné zaškolení a vedení v začátku, individuální přístup
- Podpora kariérového růstu a možnost dalšího vzdělávání
- UBYTOVÁNÍ ZDARMA
- Dobré finanční ohodnocení a zajímavé benefity
- Příspěvek za doporučení nového zaměstnance
- Práci na R/O/N nebo jen na R/O
- Pracovní dobu v délce 7,5 hodiny denně
- Nadstandardní příplatky a bonusy
- Příspěvek na stravování
- Dovolená 25 dní
- Možnost přesčasů
- Možnost týdenních záloh 4 000 Kč/měsíčně
- Místo výkonu práce: Vysoké Mýto

Mzda:36 000 - 42 000 Kč/měs.
Počet míst:5
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Vysoké Mýto