Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Vsetín >>

Manipulant VZV / Skladník I Vsetín

100% REWORK je dynamicky se rozvíjející česká společnost působící v oblasti kontrolních služeb pro automobilový průmysl s pobočkami po celé ČR. Zabýváme se kontrolou, tříděním, měřením a drobnými opravami dílů. Na naši pobočku na Vsetíně hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á doplní náš tým.

Náplň práce:
nakládka/vykládka na VZV nebo ručně vedeném elektrickém vozíku,
převoz dílů od/k zákazníkům plachtovou dodávkou Iveco (ŘP-B),
vedení záznamů a evidence nakládky/vykládky,
evidence a kontrola stavu pěti služebních vozidel,
v mezičase vizuální kontrola dílů pro automotive,
komunikace s koordinátory a logistikou dopravy zákazníka,
práce ve 2-směnném provozu ranní/odpolední, volné víkendy.

řidičský průkaz B,
zkušenosti s VZV (platnost průkazu není podmínkou, obnovíme)
uživatelskou znalost a gramotnost na PC.

zajímavá a zodpovědná práce,
nástupní mzdu 160 Kč/hod. (mzdový růst po půl roce spolupráce až na 33.000 Kč)
možnost přivýdělku při práci přesčas,
fajn kolektiv, který ti se vším pomůže,
stravenkový paušál v hodnotě 99,- Kč za každý odpracovaný den do mzdy (+/- 2.000 Kč měsíčně),
2 dny zdravotního volna k dovolené navíc,
každý měsíc příspěvek do benefitního programu Cafeterie,
VIP členství Datart.

Mzda:27 000 - 33 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Vsetín