Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno - venkov >>

Poradce pro klienty v oblasti pojišťovnictví (Tišnov/Kuřim - kancelář Brno)

CO VÁS ČEKÁ: - práce pro jednu z největších pojišťoven na trhu - především pravidelná komunikace s klienty, což patří mezi nejužitečnější životní zkušenosti a dovednosti - pomoc našim klientům s jejich finančním plánováním (životní i neživotní pojištění, stavební a penzijní spoření, hypotéky a úvěry atd.) - budete pečovat jak o stávající klienty z naší rozsáhlé databáze a kteří nosí "náš zelený dres", tak vytvářet nové obchodní příležitosti Zaujala Vás nabídka nebo máte další otázky? Zašlete nám svůj životopis a my Vás budeme kontaktovat zpět. Těšíme se na Vás.

CO OČEKÁVÁME: - maturitu a ŘP B - pozitivní přístup k lidem a také k sobě - podmínkou je chuť, nikoli praxe

CO NAJDETE: - zázemí kanceláře - Brno, ul. Minská - jako jediná pojišťovna vás, jako obchodníka, zaměstnáme na HPP - rozsáhlý benefitní program a zázemí v podobě mobilního telefonu a notebooku s možností využití služebního vozu - flexibilní pracovní doba - záleží jen na vás jak efektivně se naučíte pracovat s vašim časem - 3 měsíční adaptační kurz zakončen certifikací a zkouškou ČNB - interní vzdělávací programy pro rozvoj vaší osobnosti - možnost kariérního posunu na manažerské pozice - TOP Benefit - velmi zajímavá startovací finanční podpora na vašich prvních 24 měsíců Na základě poskytnutí vašich kontaktních údajů vás budeme emailem i telefonicky kontaktovat zpět. Děkujeme.

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:2
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Tišnov