Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Plzeň - jih >>

MECHANIK MONTÁŽE - staň se technikem profíkem 34000 - 38000 Kč/měs.

Pro naše oddělení technologie v Chotěšově hledáme šikovné pracovníky, které baví stavba moderních automatických robotických linek a nebojí se práce s drobnějšími díly:

Popis pozice:
- montáž skupin a celků výrobních zařízení, přípravků, nástrojů a strojních zařízení pro výrobu kabelových propojek
- výroba drobných strojních dílů podle dokumentace nebo dle potřeby montáže
- instalace kabelů, snímačů, řídících a ovládacích prvků
- údržba, opravy a přestavby stávajících výrobních strojů a zařízení, případně nových automatických robotických linek
- možné pracovní cesty do zahraničí
- práce ve dvousměnném provozu - ranní + odpolední směny (nepravidelně)

- vzdělání v oborech - mechanik, mechatronik, zámečník, nástrojař, případně z montáže jakýchkoliv strojních zařízení
- praxe v oboru a montáži výhodou, zkušenosti se seřizováním strojů vítány
- znalost čtení výkresové dokumentace
- výhodou jsou zkušenosti se seřizováním strojů a pneumatikou
- uvítáme znalost NJ nebo AJ, ale není podmínkou
- pečlivost, samostatnost, zodpovědný přístup ke svěřené práci

- čekají Tě letní a zimní prémie, možnost kariérního růstu a finančního postupu
- možnost získat zkušenosti s nejnovější technologií a stát se technikem profíkem
- pracujeme v čistém, klidném a moderním prostředí
- máme až 5 týdnů dovolené + zdravotní volno
- nabízíme Benefit program Cafeteria Sodexo, firemní mobilní tarify, ActivePassy na sport
- na oběd nebo svačinu můžeš do naší firemní kantýny
- do práce můžeš jezdit firemním autobusem ze směru od Plzně, Horšovského Týna nebo Přeštic
- svým pracovníkům umožňujeme profesní rozvoj absolvováním odborných a jazykových školení
- a mnoho dalších výhod ….

Pokud Tě nabídka zaujala, neváhej nám zaslat svůj strukturovaný životopis. Rádi se s Tebou setkáme při osobní schůzce a ukážeme Ti celé pracoviště - případně nás kontaktuj telefonicky.

Máš i stejně šikovné kamarády s technickým duchem? Tak nám neváhej napsat, můžete u nás pracovat společně!

Ochrana osobních údajů:
Zasláním životopisu udělujete společnosti MD ELEKTRONIK spol. s r.o. souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu § 4 písm. b) a § 5 odst. 2 , 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů za účelem posouzení předpokladů pro výkon zaměstnání v naší společnosti. Případné odvolání tohoto souhlasu je nutné společnosti MD ELEKTRONIK spol. s r.o. oznámit písemně.

Mzda:34 000 - 38 000 Kč/měs.
Počet míst:5
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Stod