Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno - venkov >>

Asistent/ka obchodu

více o nabídce >>

První kontakt: e-mailem.

Popis pozice:
Jsme společnost SHOPEA.CZ, s.r.o. Již 10 let pomáháme s prezentací ve vyhledávačích Seznam.cz a Google.cz a v oblasti internetových stránek. Klienti oceňují zejména naši skutečnou pomoc a výběr vhodného řešení.

Do kanceláře v Rosicích u Brna hledáme posilu na pozici Asistent obchodu

Požadavky:
Pečlivost, smysl pro detail, strategické myšlení a schopnost samostatné práce.
Velmi dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti.
Perfektní čeština.
Všeobecný přehled.

Po zapracování budete:
Tvořit případové studie.
Pracovat s daty a zpracovávat analýzy.
Psát příspěvky na firemní FB stránky.