Fajn Brigády

„Od první brigády k práci snů"

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Snídaňový číšník/servírka, kuchař/kuchařka

Firma Ventury s.r.o. provozuje nyní hotel U Zlatého jelena **** v Celetné uli...

ODPOVĚDĚT >>
Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Pražský ****hotel nedaleko Staroměstského náměstí hledá pro dobu snídaní nového kolegu nebo kolegyni.

Pracovní doba začíná pravidelně v 6:00 a končí ve 14:30. Snídaně probíhají od 7:00 do 10:30 a připravujeme je pro naše hotelové hosty, hosty vedlejšího hotelu a je možné na ně přijít i tz. z ulice.

Součástí práce je příprava bufetových snídaní, obsluha snídaní, doplňování bufetu, příprava kávy, debaras a úklid po snídaních, příprava na následující den.
Práce zahrnuje i jednoduché pečení, přípravu vajíček, slaniny a klobásek na snídaňový bufet. V rámci zaučení je i umět zaskočit na malou kavárnu u recepce, pokud je potřeba.

Snídaně podáváme v jedné nebo ve dvou protějších místnostech (dle počtu snídaní). První je slanná část, kde hosté najdou klasický bufet s vajíčky, slaninou, klobáskami, zeleninou, šunky, salámy, sýry, nakládané produkty apod., v druhé místnosti je sladká nabídka jako např. marmelády, sladké pečivo, croissanty, džusy, apod.
Sladká nabídka a většina chlebů je přímo z naší výroby, ty připravuje naše cukrářka stejně jako dorty na kavárnu.

Práce není náročná na zaučení, proto je vhodná i pro absolventy nebo maminky na rodičovské dovolené, či pro aktivní zájemce o cestovní ruch. Hlavní je zde samostatnost a komunikace s hosty, zodpovědnost.

Rodilého mluvčí čj, případně sj, angličtina na komunikativní úrovni
Trvalé či přechodné bydliště v ČR
Plnoletost
Zodpovědnou a milou osobnost
Zájem o cestovní ruch
Praxe v cestovním ruchu nebo gastronomii min. půl roku
Nekuřák/nekuřačka
Práce i ve státní svátky

Práce na HPP - 20 dní v měsíci (2 pracovní víkendy)
Stálé platové ohodnocení včetně provizního systému a osobního ohodnocení
Malý kolektiv v zavedené firmě
Přátelské vedení i zaučení na pozici
Slevy na konzumaci našich výrobků
V případě zájmu je možné přispívat na DIP
V případě zájmu je možný finanční postup na vedoucího snídaní.


pracoviště:Praha, Praha 1, Celetn..., Praha
Nástup:Dle domluvy
Mzda:170 - 200 Kč/hod.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:OSVČ, Absolventi, MD
vzdělání:Vyučen

Firma:VENTURY s.r.o.
Zadavatel:Terezie Blahová
Lokalita: Praha
ID inzerátu: 4960943     Vloženo: 10.06.2025
ODPOVĚDĚT >>
Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Provozovatel portálu
Fajn skupina pracovních portálů s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2025
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí