Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Rezervační agent / agentka pro pronájmy obytných vozů

Jsme největší půjčovna obytných vozů v ČR a do našeho mladého týmu hledáme kolegu na pozici rezervačního agenta. Pokud ti práce v kanclu nevadí a zároveň se rád jednou za čas někam podíváš, angličtina ti nedělá problém a máš dobrý vztah k technickým záležitostem kolem aut, tak je to příležitost právě pro tebe.

Náplň práce:

- správa rezervací pronájmů obytných automobilů Anywherecampers / Karavany Česko
- vytváření nabídek
- pomoc na telefonu pro klienty na cestách – řešení poškození a nehod, servisů, apod.

Požadujeme:

- zodpovědnost, samostatnost, důslednost, flexibilita
- blízký vztah k technickým věcem a autům – slova jako olej v převodovce nebo chladící kapalina by ti neměla být cizí
- znalost AJ na komunikační úrovni
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- adekvátní finanční ohodnocení – fixní mzda + osobní ohodnocení
- zvýšení mzdy při vzájemné spokojenosti + možnost HPP
- možnost cestovat do zahraničí
- netradiční práce s moderním vozovým parkem
- práce v kolektivu, kde nám záleží na dobrých vzájemných vztazích
- zázemí rychle se rozvíjející firmy
- služební telefon, počítač
- Multisport karta
- po zaškolení možný občasný home office
- zapůjčení obytného vozu na dovolenou zdarma

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:1
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:MD, Absolventi, OSVČ
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha