Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Vedoucí vývojového týmu – Až 150.000 Kč, práce na nejnovějších technologiích

Specializujeme se na automatizovaný výkup vozidel. Snažíme se ulehčovat život velkým automobilkám, autoservisům a taky konečným zákazníkům.

Do našeho týmu pro vývoj aplikace Remote service consulting hledáme zkušeného Java/Spring programátora, který přiloží ruku k dílu!

Naše projekty udržujeme VŽDYCKY na nejnovějších aktualizovaných technologiích. Aktuálně pracujeme na JDK 17 a Spring Boot 2.6x.

Náplň práce:
• Vývoj SW na BE v Java/J2EE, s využitím OSGi, Apache Felix, Spring/Spring boot a Hibernate
• Každodenní využití agilních principů
• Komunikace v angličtině s kolegy z Německa ale i jiných zemí (cally, maily)
• Správa serverů v Kubernetes

• Zkušenosti v Java/J2EE, Spring, Spring Boot
• Velkou výhodou bude zkušenost s Kubernetes
• Angličtina na komunikativní úrovni, případně vás rozmluvíme
• Agilní přístup a ochota učit se!

• Spolupráci na HPP/IČO – dle vašich preferencí
• Mzdové ohodnocení až 150.000 Kč dle vašich zkušeností
• Možnost fullremote, ale rádi vás uvidíme občas i v kanceláři
• Práci na vždy aktualizovaných a nejnovějších technologiích
• Zázemí stabilní německé firmy
• Práci v malém týmu
• 25 dní dovolené
• Agilní přístup, týdenní sprinty
• Sickdays 10x
• Notebook
• Mobil
• Maximálně flexibilní pracovní dobu (Daily SCRUM v 10:00 na 15 minut)
• Kanceláře o rozloze 200 m² v Praze na Florenci

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Mzda:80 000 - 150 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:OSVČ
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha