Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

HPP Praha 6 - EXPEDIENT/PICKER - až 28.500 Kč/měs. + 13. PLAT

Chcete být součástí originálního projektu, který dělá zákazníkům radost? Láká Vás prostředí malé firmy s přátelským kolektivem? Místo, kde je každý článek týmu důležitý a dle svých výkonů nadstandardně ohodnocen? Hledáte možnost dlouhodobé a stabilní spolupráce? Pakliže ano, je pro Vás Manboxeo tím ideálním místem k zaměstnání ;)

Jaká bude Vaše denní PRACOVNÍ NÁPLŇ v Manboxeo?

• Pečlivá expedice dárkových beden a truhel
• Pickování zboží pro objednávky

Nástup: IHNED
Pošlete nám svůj životopis včetně fotografie.

Pro fungování vzájemné spolupráce od Vás POŽADUJEME:

• Touhu pracovat a být za to nadstandardně ohodnocen
• Samostatnost a pracovní nasazení (přes Vánoce je větší nápor)
• Zručnost při práci s kladivem ;)
• Prozákaznický přístup (zákazníci obdrží to, co Vy zabalíte)
• Zodpovědný, pečlivý a důsledný přístup ke svěřené práci
• Dochvilnost a poctivost

Za Vaše týmové pracovní nasazení Vám rádi NABÍDNEME:

• Plat až 28.500 Kč/měsíčně
• Případné přesčasy proplácíme 120 Kč/hod.čistého
• + - 13.plat jako prémie za vánoční sezónu (20-40.tisíc čistého)
• 20 dní dovolené + 2 dny sick day
• Dlouhodobá smlouva HPP s výkonem práce na Praze 6
• Pravidelná pracovní doba PO – PÁ (7:00 - 15:30 či 8:30 - 17:00)
• Pravidelný růst mzdy
• Neomezená konzumace naší výborné kávy ;)
• Nejnižší možná cena firemních produktů
• Dotovaná karta Multisport
• Firemní večeře a večírky
• Týmový kolektiv a přátelské prostředí
• Férové jednání a stabilní zázemí

Mzda:26 500 - 28 500 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha