Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Koordinátor servisu / servisní technik 50 - 70.000 Kč

Největší světový výrobce průmyslových vláknových laserů a zesilovačů s pobočkou v Praze hledá kolegu na pozici Koordinátor servisu/Servisní technik

Náplň práce:
- odpovídat zákazníkům na dotazy na servisní hotline a poskytnutí technické podpory
- organizace servisních výjezdů kolegů v terénu
- poskytovat zákazníkům odborná školení
- instalace nových laserů a uvádění jich do provozu přímo u našich zákazníků
- řešení technických překážek a problémů s pomocí kolegů ze zahraničí

- vzdělání v oblasti elektroniky, elektrotechniky, mechatroniky nebo podobném oboru
- AJ na komunikativní úrovni
- zkušenosti s řízením kolektivu a týmového ducha
- ochotu občasného cestování po ČR i zahraničí
- řidičský průkaz sk. B
- zkušenosti z oblasti zákaznického servisu výhodou
- zálibu a znalost v oblasti elektroniky, analogové a digitální technologie

- práci s nejnovějšími technologiemi v hi-tech oboru
- odborné zaškolení v naší evropské centrále v Německu
- nadstandardní mzdové ohodnocení
- vzdělávání, kurzy a školení pro další rozvoj
- 5 týdnů dovolené
- služební automobil i pro soukromé účely
- možnost profesního růstu
- přátelský pracovní kolektiv
- benefity, prémie

Mzda:50 000 - 70 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Praha