Profil firmy    Další pozice

Elektromechanik, náborový příspěvek 20 000 Kč (m/ž)

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Pro tiskařskou společnost, sídlící v Pohořelicích u Brna hledáme technika údržby/elektronika pro tiskařské stroje a knižní linky.

Tato pozice Vám umožní poznat zařízení a stroje, které jsou potřebné k průmyslové výrobě knih. A také se stát součástí týmu, díky kterému se vyrobí dostatek knih pro všechny, kteří i v dnešní době upřednostní klasické čtení.

Náplň práce:
- provádění údržby a preventivních prohlídek elektronického vybavení strojů a technologických zařízení
- zjišťování závad a provádění oprav
- komunikace s pracovníky obsluhy strojů a kontrolovat s nimi stav výrobních zařízení a jejich způsobilost pro výrobu
- instalace nových strojů a zařízení

- výuční list v oblasti slaboproudé elektrotechniky
- platnou vyhlášku 50/78 (Zákon 250/2021 Sb.) § 6 nebo vyšší
- znalost technické dokumentace, elektro schémat
- aktivní přístup k řešení problémů a závad a schopnost dotahovat práci do konce
- ochotu pracovat v třísměnném provozu

Výhodou:

- znalost programování PLC/SPS

- znalost práce na PC (MS Office, Auto CAD)

- znalost německého jazyka

- zajímavou práci s adekvátní mzdou
- nástup přímo do kmene společnosti
- náborový bonus 20 000 Kč
- příjemné pracovní prostředí a fajn kolektiv
- podporu při zapracování a získávání potřebných znalostí a zkušeností
- příspěvek na dopravu do práce (až 3.000 korun měsíčně)
- příspěvek na penzijní pojištění (3% z hrubé mzdy)
- zvýhodněné závodní stravování a dotované automaty v případě nočních směn
- placené jazykové kurzy
- benefitní kartu pro zdraví a volný čas
- parkování a autobusovou zastávku před společností

pracoviště:Pohořelice, Pohořelice
Nástup:Dle domluvy
Mzda:30 000 - 55 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Firma:Randstad HR Solutions s.r.o.
Zadavatel:Lea Čočovská
Lokalita:Pohořelice

Ukázat na mapě