Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Plzeň >>

Asistentka pro realitní činnost

Moderní, dynamická společnost působící v oblasti správy nemovitostí, která si klade za cíl poskytnout investorům i nájemníkům bezproblémovou profesionální práci hledá do nově vznikající lokality UNICTY Plzeň – ASISTENTKU PRO REALITNÍ ČINNOST

Náplň práce:
- Provádění prohlídek, sepisování nájemních smluv, předávání bytů, jednání s klienty
- kompletace nájemních smluv a jiných dokumentů
- vedení evidence pronájmů a nájemníků
- denní spolupráce s hlavní Realitní makléřkou
- kontrola bytů při ukončení pronájmů
- Tvorba tabulek, dopisů, obesílání klientů a další drobná administrativa
- flexibilní začátek a konec pracovní doby

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- Angličtinu na komunikativní úrovni podmínkou, denní využití
- hledáme osobu, která bude pro danou věc zapálená, zároveň spolehlivá a samostatná
- Příjemné a reprezentativní vystupování, komunikativnost, proklientský přístup
- Práce na PC (MS Word, Excel, Powerpoint, email, Facebook, Instagram)
- nemusíte mít v dané oblasti zkušenosti, rádi zaučíme

Nabízíme:
- Stabilní pracovní pozici v rozvíjející se společnosti
- Rozmanitou práci
- Osobní rozvoj a získání nových zkušeností
- Přátelský kolektiv
- Mobilní telefon
- Místo výkonu práce Plzeň – Bory (v docházkové vzdálenosti od Univerzity)
- Motivační odměňování
- dva dny "Sick days"
- základní občerstvení v kanceláři - káva, čaj,

V případě, že vás naše nabídka zaujala, zasílejte své životopisy s fotografií, případně s referencemi

Mzda:25 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi, OSVČ
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Plzeň