Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Pardubice >>

Lékař výjezdové skupiny – 6 týdnů dovolené

Jsme příspěvková organizace zřizovaná Pardubickým krajem a máme základny v několika lokacích (Pardubice, Chrudim, Svitavy). Poskytujeme zdravotnické služby v oblasti přednemocniční neodkladné péče.

Naše posádky jsou považovány za nejlepší v Evropě a zachraňujeme životy lidí na denní bázi. Chce se přidat do týmu hrdinů. Máte zkušenosti ve zdravotnictví a vaše práce vás baví? Ozvěte se!

Náplň práce:
• Poskytování zdravotnických služeb a neodkladné péče na místě události
• Po celou pracovní dobu být připraven k zásahu (tzn. vyjet do 2 minut)
• Vedení zdravotnické dokumentace a komunikace se zdravotnickým střediskem
• 12hodinové směny (včetně nočních)

• Odbornou způsobilost dle zákona č. 95/2004 Sb.
• Specializovanou způsobilost lékaře
• Praxi v oboru
• Zdravotní způsobilost a bezúhonnost

• HPP
• Nadstandardní finanční ohodnocení
• Finanční příplatky za noční směny a víkendy
• Osobnostní příplatky dle výkonu
• Pravidelné vzdělávací kurzy v oboru urgentní medicíny
• Kongresy a stáže
• Pomoc při zajištění ubytování
• Plný nebo částečný úvazek
• Stravenky v hodnotě130 Kč
• Služební telefon s mobilním tarifem
• Penzijní připojištění až 700 Kč měsíčně
• 6 týdnů dovolené, abyste pořádně odpočívali
• Práce s nejlepší posádkou a skvělým týmem
• Institut odchodného
• Nové modernizované základny, kde si můžete dat pauzu
• Vlastní odpočinková místnost
• Pracovní oblečení a obuv
• Nástup dle domluvy nebo ihned

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Mzda:55 000 - 75 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Vysokoškolské

Lokalita:Pardubice