Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Ostrava >>

Hledáme ženy do výroby v Německu, 70 000 Kč + hotel, doprava

Momentálně tvoří tým RECRA několik zkušených osobností. Starají se především o nábor uchazečů o zaměstnání, potřebnou administrativu a pečují o dobré vztahy s uchazeči i lidmi již pracujícími pod naší agenturou.

Náplň práce:
Aktuálně hledáme do týmu OPERÁTORY VÝROBY! Ženy !

Nástup je rovnou pod firmu do kmenového stavu!

A co Vás u nás jako OPERÁTORA čeká?

Budete hlavně:
obsluhovat naše poloautomatické výrobní linky
montovat komponenty podle stanovených pracovních postupů
provádět vizuální kontrolu finálního produktu dle kontrolních instrukcí
balit finální produkt dle balícího předpisu

Manuální zručnost, zodpovědnost, pracovitost, cílevědomost
Základní vzdělání
Ochotu práce na 8h směny (třísměný provoz)
Řidičský průkaz výhodou, nikoli podmínkou
Čistý rejstřík trestů

Pěkné finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností (práce vhodná i pro úplně nezkušené nováčky)
denní diety 45 EURO
zajištěný hotel zdarma, zajištěnou firemní dopravu zdarma
Příspěvky za docházku, klasické příplatky, bonus za 12h směny
5 týdnů dovolené
Příspěvek na dopravu
Stravenkový paušal
Start možný ihned
Přátelskou atmosféru

Mzda:60 000 - 70 000 Kč/měs.
Počet míst:15 - 20
Úvazek:Plný
vzdělání:Základní

Lokalita:Ostrava