Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Olomouc >>

Technik/ údržbář/ 140,-/ vhodné i pro OZP

Úklidová firma Geisler přijme zaměstnance na pozici technik/údržbář.

Náplň práce:
- provádění preventivních prohlídek úklidových strojů na provozech firmy
- provádění drobných oprav úklidového vybavení (mycí stroje, vysavače, úklidové vozíky,...)
- průběžné seznamování obsluh mycích strojů s obsluhou a běžnou údržbou strojů
- podílení se na správě budovy provozovny firmy (drobné opravy, údržba venkovního areálu)

Pracovní doba: Po - Pá, možnost zkráceného nebo i plného úvazku

- zkušenosti s opravou a údržbou strojů a zařízení
- řidičský průkaz sk. B
- vzdělání min. vyučen (např. opravář zemědělských strojů apod.)
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

- možnost zkráceného nebo i plného úvazku
- vhodné i pro OZP (osoby pobírající invalidní důchod) nebo i starobního důchodce kutila
- odměna 140,-/hod
- práce v příjemném prostředí
- zázemí stabilní společnosti

Mzda:140 Kč/hod.
Počet míst:1
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:Důchodce, OZP
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Olomouc