Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Zlín >>

Účetní, fakturant/fakturantka

více o nabídce >>

Popis pracovní pozice:
" vedení a zpracování účetnictví města (účtování příjmů, fakturace, aj. přidělený úsek),
" vedení a zpracovávání agendy související s dlouhodobým majetkem města (evidence, odpisy,
inventury, aj.),
" vedení a zpracovávání agendy daně z přidané hodnoty za město,
" vyřizování likvidace pojistných událostí,
" evidence a úhrada energií, správa agendy přijatých dotací na majetek města

Požadavky pro vznik pracovního poměru:
" střední vzdělání ekonomického směru s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání, popř. VŠ vzdělání ekonomického směru,
" znalost zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví, ve znění pozdějších předpisů,
" znalost zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, ve znění pozdějších předpisů,
" výhodou znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích ve znění pozdějších předpisů,
" orientace v dalších právních předpisech,
" znalost českého jazyka slovem i písmem,
" dobrá znalost práce s PC - MS Office, internet, e-mail,
" morální bezúhonnost,
" spolehlivost, pečlivost, samostatnost, schopnost jednat s lidmi, odolnost vůči stresu, aktivní přístup k práci

9. platová třída - dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb.

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, sick days

Nástup:01.06.2024 -
Mzda:21 710 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Napajedla