Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Mladá Boleslav >>

IT Technik koncových zařízení

Pro servisní středisko v Mladé Boleslavi (areál ŠKODA Auto a.s.) hledáme uchazeče na pozici Technik IT zařízení ve třísměnném provozu.

Náplň práce:
• Servis a obsluha koncových zařízení - kopírky, tiskárny, multifunkční zařízení atd.
• Spolupráce s dispečinkem a obchodními složkami společnosti
• Poradenská činnost

• SŠ/ÚSO vzdělání elektrotechnického směru
• Zkouška z vyhlášky 50/78 Sb. (§5)
• Uživatelská znalost PC podmínkou
• Alespoň pasivní znalost anglického jazyka
• ŘP sk. B
• Znalost počítačových sítí výhodou
• Zkušenosti se servisem IT techniky výhodou

• Hlavní pracovní poměr s pracovní smlouvou
• 5 týdnů dovolené, 3 sick days
• Benefity společnosti – stravenková karta (1 odpracovaný den = 100 Kč) - 50 % hradí zaměstnavatel, možnost zařazení soukromé SIM karty do našeho programu (neomezený tarif za 325 Kč), Multisport karta za 330 Kč/měsíčně, jednorázový příspěvek na dopravu (1500 Kč), plně hrazená školení zaměstnavatelem

Nástup – ideálně 1.1.2020, případně dohodou
Směnný provoz - střídání směn ranních, odpoledních a nočních (příslušné volno mezi směnami)
Lokalita práce - Mladá Boleslav nebo Kvasiny
Pozice je vhodná i pro absolventy!

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Mladá Boleslav