Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Mladá Boleslav >>

Montážní dělník od 18 900 Kč/čistého

více o nabídce >>

Firma: World work agency s.r.o.
Místo pracoviště: Mladá Boleslav
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Vzdělání: základní
Benefity: dovolená 5 týdnů, ubytování/příspěvek na ubytování
Vhodné i pro: osoby bez praxe, uprchlíky z Ukrajiny, absolventi

Co Vás čeká:
*práce na plný úvazek
* pracovní poměr na dobu neurčitou
* třísměnný provoz, možnost přesčasů
* čisté nehlučné prostředí
* moderní výroba
* lehká práce zaměřená na manuální zručnost
* možnost kariérního růstu od montážních dělníků po konečné kontroly, duální
kontroly, teamleadery, manipulanty, skladníky
* práce vhodná pro muže a ženy

Co požadujeme:
* minimální požadované vzdělání je základní + praktická škola

Co vám můžeme nabídnout:

* po zkušební době příspěvek na bydlení a dopravu. Každý zaměstnanec si tedy pouze doplácí 2.000 -4.500 Kč za bydlení (záleží na druhu ubytování – ubytovna nebo apartmány) a +- 500 Kč na dopravu (dle lokace ubytování)
* v případě vlastního bydlení příspěvek na bydlení až 3000 Kč čistého/měsíc
* jistotu stabilního zaměstnání
* 5 týdnů dovolené * možnost záloh na mzdu
* dostupnost na pracoviště v místě bydlení
* profesionální přístup a servis našich koordinátorů

Mzda je uváděna v čistém a nejsou zde žádné skryté poplatky ani srážky, na které by nebylo předem upozorněno.

spolehlivost, zodpovědnost

Mzda:130 - 160 Kč/hod.
Počet míst:10
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
vzdělání:Základní

Lokalita:Mladá Boleslav