Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Louny >>

Servisní technik Louny

K našim zakázkám přibývají stále nové, proto doplňujeme a posilujeme naše servisní týmy o šikovné, spolehlivé techniky, kteří mají stále chuť učit se něčemu novému. Aktuálně potřebujeme posilu pro pobočku v Lounech.

Co vás čeká:

Technické zajištění projektů
Oživování elektronických prvků a sestav
Provádění oprav, údržby, seřizování, renovace
Měření a vyhodnocování elektrických a neelektrických parametrů zařízení, diagnostika závad
Servisní činnost, zkoušení, oživování a opravy finálních sestav a systémů
Vedení záznamů o prováděných úkonech servisní činnosti
Práce v terénu na projektech, komunikace se zákazníkem

Vzdělání v oboru elektrotechniky
Odborná způsobilost v elektrotechnice dle Nařízení vlády 194/2022 Sb. (dříve vyhláška 50)
Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
Praxi v elektrotechnice, zkušenosti se servisní činností
Chuť učit se a neustále vzdělávat v nových systémech

Zajímavou pracovní pozici v oblasti obchodu.
Možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání.
5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna.
Multisport kartu za zvýhodněnou cenu.
Stravenkový paušál v hodnotě 116 Kč/odpracovaný den.
Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Neboj se přihlásit, všechno tě naučíme!

Na naše servisní techniky je spoleh. Jsou samostatní, odpovědní a dokáží si poradit i když to někdy není snadné. Komunikují se zákazníkem a snaží se vždy vymyslet to nejlepší řešení. Díky tomu pro ně není problém mít zodpovědnost za funkčnost systémů a nastavení dle požadavků zákazníka.

Pozice je vhodná také pro absolventy i studenty elektrotechnického oboru.

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Louny