Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Další nabídky z okresu Teplice >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Provozář/provozářka

více o nabídce >>

V našem týmu rádi přivítáme: jednoho zaměstnance na hlavní pracovní poměr v profesi provozář (m/ž); pracovištěm bude Krupka; pružná pracovní doba pondělí až pátek; na termínu nástupu se určitě domluvíme, může být ihned, ale na někoho šikovného i počkáme.
Vaše práce bude hlavně obnášet: pracovník má na starosti vedení skladů; technické zajištění pracoviště Krupka včetně BOZP a PO; vede pokladnu daného pracoviště; zodpovídá za správu autoprovozu; zajišťuje spisovou agendu.
Co by nový kolega/ kolegyně měli splňovat: středoškolské vzdělání s maturitou; ŘP skupiny B - aktivní řidič, práce s PC. Dále bezúhonnost, spolehlivost, komunikativnost, smysl pro týmovou spolupráci.
Naopak my Vám můžeme nabídnout: platové odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.; po zapracování osobní příplatek; mimořádné odměny (více při osobním pohovoru); 25 dní dovolené.
A ještě něco málo navrch: příspěvky z FKSP na stravu, rekreaci, kulturní a sportovní akce; zvýhodněnou zaměstnaneckou kartu na veškerou veřejnou dopravu v Ústeckém kraji. Hlavně však práci v příjemném prostředí.
Budeme rádi, když se nám ozvete: Petr Kohout, personalista, tel. /, email (prosím, zaslat životopis).


Nástup:01.08.2023 -
Mzda:24000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Krupka
ID inzerátu: 4416440     Vloženo: 10.06.2023
a link
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí