Elektrikář

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Náplň práce:
Údržba, opravy a seřizování silnoproudých zařízení podle technické dokumentace, Preventivní prohlídky zařízení, Doplňování technického materiálu + náhradní díly, Vedení technické dokumentace, Navrhování technických zlepšení vedoucí ke spolehlivosti strojů, Dodržování vnitřních předpisů v oblasti hygieny, ochrany zdraví a ochrany životního prostředí
Očekáváme:
Základní znalost NCE, SAP, MS Excel, základ PLC,
Týmového hráče, Manuální zručnost a fyzickou zdatnost ,
Výhodou - znalost zásad správné výrobní praxe, znalost ukrajinštiny
Ochota a schopnost pracovat spolehlivě a pečlivě, učit a rozvíjet se, umění přizpůsobovat se změnám, komunikovat a řešit problémy i ve složitějších situacích, zvládat stres, chuť pracovat, vážit si své práce
Pracovní doba (od - do): ranní 6-18 hod. noční 18-6 hod.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte e-mailem.

pracoviště:Krupka, Krupka
Nástup:01.04.2024 -
Mzda:35 000 Kč/měs.
Počet míst:5
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Firma:Tivall CZ, s.r.o. (Úřad práce)
Lokalita:Krupka