Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Jihlava >>

Vedoucí projektu uvedení nového modelu (automotive)

PRACOVNÍ NÁPLŇ: • Koordinace rozběhu nových projektů v rámci závodu • Doprovázení a řízení projektu až do dosažení cíle projektu • Nepřímé vedení týmu v rámci projektu a závodu • Řešení kritických bodů projektů • Reporting o stavu projektu na management • Koordinace a zodpovědnost za přípravu auditů • Koordinace zavádění změn na projektu • Úzká spolupráce s projektovým vedením POŽADUJEME: • SŠ/VŠ vzdělání (preferujeme technické) • Zkušenosti s vedením projektů • Zkušenosti s prací týmu a nepřímým vedením • Zkušenosti z automotive či obdobného oboru výhodou • Pokročilá znalost ČJ • Pokročilá znalost AJ • Komunikativnost, proaktivitu a schopnost efektivně řešit problémy NABÍZÍME: • zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti • 13. mzdu • podporu při relokaci • dotované závodní stravování • 5 týdnů dovolené • interní systém benefitů formou cafeterie

Nástup:02.04.2024 -
Mzda:40 000 - 60 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Jihlava