Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Jihlava >>

PROJECT CONTROLLER/ka

více o nabídce >>

Náplň práce:
- Hodnocení ziskovosti, monitorování a reporting finančního statusu nových projektů (od nabídkové fáze až po ukončení projektu/zahájení sériové výroby);
- Příprava dat pro krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé finanční plánování závodu;
- Analýzy a porovnání kalkulací na základě požadavků včetně vysvětlení odchylek;
- Spolupráce s dalšími závody;
- Podpora Projektového managera/Sales ve sledování a vyhodnocování nákladů a KPI projektu
Co od Vás očekáváme:
- min. SŠ ekonomickém oboru;
- Středně pokročilá znalost AJ - podmínkou
- Znalost MS Office (zejména Excel) - podmínkou
- Analytické dovednosti a pečlivost, zaměření na detail;
- Dobré organizační a komunikační schopnosti;
- Praxe v oblasti controllingu/finanční analýzy/kalkulace cen - výhodou;
- Znalost nástrojů pro posouzení profitability projektu (SIEMENS TcPCM nebo FACTON EPC) - výhodou
Co Vám můžeme nabídnout:
- 13. mzdu
- dotované závodní stravování
- 5 týdnů dovolené
- 1 sick day
- interní systém benefitů formou cafeterie
- mnoho dalšího

Nástup:01.05.2024 -
Mzda:45 000 - 55 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Jihlava