Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Jihlava >>

Operátor výroby v Jihlavě až 30.000kč, ubytování ZDARMA

Přidejte se do úspěšného týmu operátorů výroby ve firmě, které na Vás opravdu záleží. Získejte zkušenosti u špičky ve výrobě světlometů pro auta a to za nadstandardních mzdových podmínek s řadou bohatých benefitů. Nastupte a získejte od nás navíc náborový příspěvek ve výši 7.500 Kč!

Náplň práce:
montáž světlometů
kompletace světlometů/LED modulů
výroba reflektorů a krycích skel

Udělejte krok vstříc nové kariéře!
Kontaktovat mne můžete e-mailem na: nebo odpovědním formulářem.
Těšíme se na spolupráci!

K práci je třeba manuální zručnost, ale je fyzicky nenáročná a proto vhodná nejen pro muže, ale i ženy. Požadujeme ochotu pracovat ve třísměnném provozu. Na své si u nás tedy může přijít opravdu každý.

• výdělek 20.000 - 30.000 Kč
• ubytování zdarma nebo příspěvek na bydlení
• příspěvek na dopravu
• náborový příspěvek ve výši 7.500 Kč
• 13. a 14. mzda
• 5 týdnů dovolené, protože odpočívat musí každý
• příspěvek na preventivní zdravotní péči 1.500kč
• masáže zdarma
• Cafeterie – systém odměn a benefitů
• moderní a čisté pracovní prostředí
• dotované závodní stravování na velmi vysoké úrovni
• penzijní připojištění
• přátelské a neformální pracovní prostředí

Mzda:20 000 - 30 000 Kč/měs.
Počet míst:20 a více
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Jihlava