Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Další nabídky z okresu Teplice >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Pracovník/pracovnice v sociálních službách – přímá obslužná péče

více o nabídce >>

Péče o klienty v domově pro seniory a v domově se zvláštním režimem, podpora jejich soběstačnosti, pomoc při běžných denních činnostech, pomoc při osobní hygieně, stravování, oblékání, nácvik jednoduchých denních činností. Nepřetržitý provoz (denní směna od 7.00 hod. - 19.00 hod, noční směna od 19.00 hod. -7.00 hod.

Požadujeme odbornou způsobilost dle § 116 písm. a) zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách (min. základní vzdělání + kurz pracovníka v sociálních službách), trestní bezúhonnost, schopnost pracovat v týmu, pracovitost, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti, dobrý zdravotní stav, odolnost vůči vysoké fyzické a psychické zátěži, kladný vztah k seniorům. Podmínkou pro přijetí do pracovního poměru je podání minimálně druhé dávky očkovací látky proti virové hepatitidě typu B., praxe výhodou.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Po zapracování osobní příplatek. Možnost doplnit si odbornou způsobilost do 18 ti měsíců od nástupu na náklady zaměstnavatele . Dále nabízíme příspěvek na dětskou rekreaci, na kulturní a sportovní akce, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, 5 týdnů dovolené.


Mzda:20 400 - 28 160 Kč/měs.
Počet míst:3
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Dubí
ID inzerátu: 4566219     Vloženo: 18.03.2024
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2024
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí