Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Store Manager pro Sinsay :), odpovídající mzda, bonusy, stravenkový paušál

Na naší prodejnu Sinsay Futurum v Brně, hledáme nového Store Managera.

Co Vás čeká:

*Zodpovědnost za bezproblémový chod prodejny, precizní vzhled a především příjemnou atmosféru na prodejně.
*Bude na Vás zajistit plnění prodejního plánu.
*Nábor zaměstnanců do týmu na prodejně.
*Vést tým tak, aby byl motivovaný a pracoval efektivně.
*Regionální manažeři, kteří Vám nebudou stát za zády, ale vždy poradí a nasměrují.
*Kolegové z HR, kteří Vám kdykoli zvednou telefon a poradí, ale taky Vám pomůžou s náborem.
*Firma a vedoucí, kteří rádi slyší nové nápady a dávají prostor na jejich realizaci.

Co Vám nesmí chybět:

*Kreativní povaha, příjemné vystupování a smysl pro detail.
*Vynikající organizační schopnost a odpovědnost za svoji práci.
*Pozitivní pohled na změny a časová flexibilita.
*Zkušenost z obdobné pozice, ideálně alespoň 2 roky.
*Znalost práce na PC.

Co Vám nabídneme:

*Propracovaný zaškolovací Start Up program, po kterém Vás jen tak něco nezaskočí.
*Zaměstnaneckou slevu na nákupy v našich obchodech – Reserved, Cropp, House, Mohito a Sinsay.
*Bonus nad rámec základní mzdy.
*Stravenkový paušál, který se vyplácí do mzdy.
*Relax Days - až 5 dnů nad rámec dovolené.
*Drobné občerstvení v podobě dobré kávy nebo teplého čaje.
*Dress Code, takže si nemusíte lámat hlavu s outfitem do práce.
*Dárek k narozeninám.
*K vyplavení endorfinů nebo jen relaxu kartu MultiSport za zvýhodněnou cenu.
*Pravidelná interní a externí školení, která Vám pomohou najít novou inspiraci a přitom zůstat &quot;v obraze&quot;

Pokud věříte, že i Vy budete významnou posilou pro náš tým, budeme rádi, pokud se rozhodnete společně s námi vyjít vstříc budoucím úspěchům.

Zašlete nám svůj životopis a my se Vám ozveme.

Těšíme se na Vás!

HR Tým LPP

Mzda:38 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Brno