Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek
Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

POMOCNÝ KUCHAŘ / POMOCNÁ KUCHAŘKA V RENOMOVANÉ VEGANSKÉ RESTAURACI

více o nabídce >>

Na věku, národnosti, pohlaví, náboženské a sexuální orientaci nezáleží.

Záliba ve vege kuchyni a kamarádská nátura je k vašemu plusu. Akcent klademe na dobrou organizaci práce, smysl pro pořádek, čistotu a udržování potravin ve skvělé kondici.

Rádi Vás vše potřebné doučíme a budete mít veškerou péči při zaučování jak ze strany odcházejícího personálu, tak ze strany provozovatele.

* Práce spočívá zejména v tom býti nápomocen /nápomocná hlavnímu kuchaři na směně a připravovat konkrétní suroviny před tepelným zpracováním.

*Pokud nejste zrovna profíci ve veganské stravě, nevadí. Používáme kvalitní suroviny a alternativy masných a mléčných produktů, které si rychle osaháte a zjistíte, že jde vařit perfektně i touto cestou.

Vyžadujeme 100% spolehlivost a pozitivní vztah ke gastronomii. Znalost oboru a našeho lokálu je výhodou, nikoli však podmínkou. Nehledáme oborové cestovatele, ale člověka, co to s námi bude táhnout spíše roky a jednoznačně nejméně jeden rok.

Nabízíme práci na HPP v oblíbené a několikrát oceněné restauraci s hudebním klubem s tradicí od roku 2009 , slušné platové ohodnocení, kamarádský kolektiv, zaměstnanecké benefity, časově flexibilní práci a stabilitu.

I během covidových lockdownů naši zaměstnanci pobírali pochopitelně mzdu a nepropouštěli jsme je, abychom zachovali kontinuitu podniku.


Mzda:Dle domluvy
Počet míst:1
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
vzdělání:Základní

Lokalita:Brno
ID inzerátu: 4174754     Vloženo: 25.05.2022
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2022
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí