Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Operátor/ka výroby – broušení nebo řezání skla, od 35 000Kč/měs., Brno

Hledáme operátora/operátorku výroby (na dvě pozice - broušení nebo řezání skla) do firmy zaměřující se na aplikace technologií komplexního opracování plochého skla, která sídlí v Brně Slatině.

Popis pracovní pozice broušení skla:

- nastavení stroje dle výrobní dokumentace
- broušení a leštění plochého skla od 3 do 19mm
- kontrola rozměrů dle výrobní dokumentace
- mytí skla předepsaným způsobem po operaci BR/LH
- kontrola optických vad ve skle
- načítání hotových operací na skle/zakázce
- předání obroušeného/leštěného skla k dalšímu opracování vrtání, CNC, VSG, ESG
- běžná údržba stroje předepsaná v deníku stroje

Popis pracovní pozice řezání skla:

- zadávání rozměrů do řezacího stroje
- řezání plochého skla od 3 do 19mm
- ručně nebo řezací stroj
- načítání šablon
- ovládání jeřábu
- lámání nařezaného skla a třídění na stojany
- předání nařezaného skla k dalšímu opracování

Na obě pozice požadujeme:
– minimálně SŠ vzdělání technického směru
– zkušenosti s obsluhou CNC a podobnými technologiemi jsou výhodou (ne však podmínkou)

Na obě pozice nabízíme:
– nástup dle domluvy
– čisté a moderní pracovní prostředí
– ranní směny 5:30-14:00 hod.
– nástupní mzda 35 000Kč

Prosím, spolu se zaslaným životopisem uveďte - o jakou pozici máte zájem.

Mzda:35 000 - 40 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Brno