Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

FAKTURANT/FAKTURANTKA - multisportkarta, odměny navíc, firemní tarif

Do naší holdingové společnosti TG Community hledáme novou posilu do týmu na pozici ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK – FAKTURANT, který se stane součástí naší party.

Baví tě čísla? Fakturace? Administrativa? Pracuješ rád v kolektivu a baví tě učit se nové věci? Pokud ano, tak čti dál, co tě u nás čeká :-).

Náplň práce:
- Párování banky ve Flexi IT (TGCE, KE)
- Příprava podkladů s neplatiči, upomínání
- Reklamace fakturace – přijetí reklamace, založení tasku, vyřešení, nebo předání na kompetentní osobu
- Stahování faktur (zálohová, vyúčtovací, DD)
- Evidence do Cash-Flow
- Navádění faktur do Účetního systému
- Příprava podkladů k přeplatkům
- Příchozí a odchozí pošta

Uvítáme pokud máš předchozí zkušenosti s vystavováním zálohových platebních kalendářů v energetice, vystavování faktur za elektřinu a zemní plyn, není však překážkou, pokud uvedené zkušenosti nemáš. Po zaškolení a zapracování budeš i Ty v této oblasti odborník s dlouholetou perspektivou.

- SŠ vzdělání s maturitou
- Praxi s administrativou, okrajová znalost účetnictví výhodou
- Dobrá znalost práce na PC, znalost účetních programů výhodou
- Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- Příjemné a reprezentativní vystupování
- Práci v kolektivu i samostatnost, pečlivost a dobrou organizaci práce
- Trestní bezúhonnost

- Fixní mzdu + odměny
- Práci na HPP
- Flexibilní pracovní dobu
- Kariérní růst
- Práci v příjemném moderním prostředí jen 10min od centra
- Firemní benefity: firemní a datový tarif, multisport kartu, sportovní aktivity, dny dovolené navíc, kávu zdarma, výhodnější ceny našich produktů, tématické večírky, teambuildingové akce a spoustu dalšího :-)

Pokud tě naše pracovní nabídka zaujala, pošli nám životopis a my tě rádi povzeme na osobní sektání.

Mzda:20 000 - 25 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Brno