Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Benešov >>

Stavebního Dozor na Zkrácený Úvazek

Pro následující měsíce hledáme spolehlivého a zkušeného kolegu, který by se připojil k našemu týmu jako Stavební Dozor. Tato pozice je ideální pro důchodce, nebo jedince hledající zkrácený pracovní úvazek. Práce zahrnuje dohled nad stavebními pracemi realizovanými v rámci projektu OPTAK v BAEST Machinery Holding, a.s

Požadavky:

Praxe na pozici stavebního dozoru, stavbyvedoucího nebo obdobné zkušenosti jsou nezbytné.
Schopnost organizovat a dohlížet na stavební práce s ohledem na kvalitu a dodržování harmonogramu.
Komunikativní a schopný řešit případné problémy nebo nejasnosti s členy týmu.
Nabízíme:

Zkrácený pracovní úvazek, ideální pro důchodce nebo jedince hledající flexibilní pracovní možnosti.
Příležitost pracovat na zajímavém a aktuálním stavebním projektu.
Možnost přivydělat si k důchodu nebo jinému zaměstnání.
Náplň práce:

Dohled a kontrola stavebních prací s důrazem na kvalitu provedení.
Zajištění dodržování stavebních předpisů a bezpečnostních standardů.
Komunikace s týmem a řešení případných problémů v průběhu realizace projektu.
Pokud splňujete požadavky a máte zájem připojit se k našemu týmu, zašlete nám prosím svůj životopis na níže uvedený kontakt. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Benešov