Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek

 

 

Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

Kontrola a příjem zboží na sklad pomocí čtečky v online lékárně

více o nabídce >>

Hledáme parťáky do pohodového kolektivu, kteří nám pomohou kontrolovat a přijímat zboží na sklad pomocí čtečky, zařazovat zboží na správná místa (pickovat) nebo kontrolovat a vydávat zboží ze skladu dopravci.

Kde budeš pracovat? No přeci v našem novém, vymazleném skladu (s poloautomatizovanou linkou) v Horních Počernicích s MHD zastávkou přímo před halou!

Jsme sice největší online lékárna v ČR, ale prrrr, nejsme žádný korporát! Zásadní je pro nás spolehlivost a chuť do práce.

Sklad máme sice malý, ale i tak počítej, že se během směny trochu nachodíš. Začátek spolupráce odstartujeme školící směnou, která probíhá vždy v pondělí nebo v úterý. Následně už budeš plnohodnotný člen týmu a můžeme se pustit do práce.
A protože jsme jedna velká rodina, upřednostňujeme dlouhodobé brigádníky. Po zaškolení počítáme, že budeš chodit pravidelně na alespoň 2-3 směny týdně.
Primárně potřebujeme krýt záda od pondělí do středy. V případě oboustranné spokojenosti se ale můžeme domluvit na docházce i ve zbylých dnech.

Směny si můžeš zvolit podle libosti:
Po-Pá
06:00-14:00
14:00-22:00

Spolehlivost.
Pravidelnost.

Nabízíme menší, přátelský kolektiv a rodinnou atmosféru, kde si vzájemně kryjeme záda. A jako bonus najdeš v kuchyňce v pravidelných intervalech ovoce zdarma a něco dobrého na zub.
A výplata? Tu posíláme do 3 pracovních dnů na účet. Denně vyexpedujeme tisíce zdravých balíčků, tak na nic nečekej, napiš nám a připoj se k našemu týmu, těšíme se na Tebe!


Mzda:110 - 150 Kč/hod.
Počet míst:20 a více
Vhodné i pro:Absolventi, MD, OSVČ

Lokalita:Praha 9
ID inzerátu: 3637542
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Horní Jasenka 161
755 01 Vsetín
© Copyright 2020
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí