Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

LEKTOR(KA) CIZÍCH JAZYKŮ (AJ / NJ / ŠJ / ITL / FJ ), MATEMATIKY a ČJ v PLZNI

ODPOVĚDĚT >>
Máš šanci
Zatím několik zájemců

Jazyková škola Eufrat hledá do svého týmu nové lektory a lektorky na výuku cizích jazyků, zejména německého, anglického, španělského, italského, francouzského jazyka, ale i matematiky a českého jazyka (příprava na Cermat) a to převážně na PREZENČNÍ výuku v NAŠICH UČEBNÁCH nebo ve firmách. Matematiku a český jazyk lze vyučovat také online.

Naše jazyková škola patří k největším v Plzni, zakládá si na profesionálním týmu a individuálnímu přístupu ke klientům i k lektorům. Vyučujeme malé skupinky i jednotlivce, veřejnost i zaměstnance v předních plzeňských firmách. Učí se u nás všechny věkové skupiny od dětí 1. stupně základní školy, přes teenagery až po dospělé a seniory. Máme skvělý a pestrý tým, do kterého určitě zapadnete.

Je vhodné mít čas na učení pravidelně - termíny i množství výuk už je na Vás, práce je proto vhodná i na víkendy, na večery, pro studující i pracující. V případě zájmu a oboustranné spokojenosti Vám ale umíme zaplnit celý rozvrh - kurzů i výuk pořádáme opravdu hodně!

Kde a jak učíme
kurzy pro veřejnost se konají v našich učebnách v centru Plzně (Pallova ulice u Mlýnské strouhy) a v Černicích (vedle OC Olympia)
kurzy ve firmách vyučujeme nejen v Plzni, ale také na jiných místech na Plzeňsku i jinde v ČR
on-line kurzy vyučujeme z domova, ze zahraničí, z pláže nebo ze světových metropolí, tedy z míst, kde běžně žijete - NYNÍ HLEDÁME LEKTORY (KY) převážně na VÝUKY V PLZNI
termíny i místo výuk přizpůsobujeme Vašim možnostem (ráno či večer, denně či jen někdy, všední dny nebo víkendy)

Předpoklady pro práci lektora/lektorky
Ovládáte výborně český nebo cizí jazyk? Umíte ho naučit i ostatní? Složili jste jazykovou zkoušku z cizího jazyka na úrovni B2 nebo lepší? Pokud máte jazyk nebo matematiku na dobré úrovni a máte rádi práci s lidmi nebo dětmi, pak se nám určitě ozvěte - například vyplněním formuláře.

Zázemí pro lektory a další výhody
Naši lektoři jsou základním stavebním kamenem celé naší firmy, proto se jim snažíme vytvářet ty nejlepší pracovní podmínky. Pro lektory během roku pořádáme neformální setkání (grilování, vánoční večírek), pravidelná metodická školení a workshopy. V našich budovách máme potřebné zázemí - moderní prostředí, bohatou knihovnu, internet i kopírku, kávovar i přátelskou atmosféru.

Naši metodici Vás provedou všemi běžnými úkony od začátku spolupráce až po používání našeho interního systému. Propracovaný a průběžně zdokonalovaný informační systém eviduje Vaše výuky, termíny lekcí, rozvrh, zadáváte do něj docházky, máte přehled o svých odučených lekcích a odměně, vystavujete v něm výkazy nebo faktury.

Kromě běžné odměny nabízíme i příplatky na početnějších kurzech a bonusy při větším množství odučených hodin. K tomu máte možnost dále se u nás zdokonalovat (například s rodilými mluvčími) nebo studovat další jazyk za zvýhodněných podmínek. Na Vašem vzdělání nám záleží. A protože jsme certifikovaným zkušebním místem anglických i německých zkoušek, můžete je u nás složit a svoji úroveň mít oficiálně potvrzenou.


pracoviště:Pallova 42/8, Plzeň
Nástup:Dle domluvy
Mzda:Dle domluvy
Počet míst:10
Vhodné i pro:MD, Absolventi, OZP, OSVČ, Důchodce, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny

Firma:EUFRAT Group, s.r.o.
Zadavatel:Dana Burešová
Lokalita:Plzeň
Zavolat:Zobrazit kontakt
ID inzerátu: 4463200     Vloženo: 03.09.2023
ODPOVĚDĚT >>
Máš šanci
Zatím několik zájemců

a link
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí